Hájenka Špičák

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nekuřácký penzion Hájenka Špičák je posazen do klidného prostředí šumavského národního parku. stranou od hlavních turistických tras Železná Ruda - SRN. Samotná poloha penzionu nedaleko malé šumavské vesničky Špičák může něco napovědět o klidném prostředí pro strávení dovolené. Naším hlavním cílem je poskytovat příjemné a klidné zázemí pro rekreaci především rodin s dětmi, uprostřed nádherné přírody, a proto se v našem penzionu nekouří. Ubytování je pro hosty připraveno ve 2 a 4 lůžkových pokojích s televizorem, s vlastním sociálním zařízením vybaveným umyvadlem, WC a sprchou. Objekt s celkovou kapacitu 10 lůžek umístěných ve 2 čtyřlůžkových a 1 dvoulůžkovém pokoji je na jedné straně dostatečně malý pro strávení klidné dovolené v komorním rodinném prostředí penzionu a na straně druhé dostatečně velký pro pořádání hromadných akcí (sportovní soustředění, školení, oslav rodinných jubileí apod.) K dispozici je stylově zařízená jídelna, stravu nabízíme domácí. Lokalita Penzionu Hájenka Špičák je asi 80 m po vrstevnici od nejbližší sjezdovky. Na své si příjdou i běžkaři. V létě lze navštívit mnoho přírodních krás CHKO Šumava, například 3 km vzdálené Černé jezero.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI