Horská chata Kamzík

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsem vlastně horská chata ve výšce 860 metrů nad mořem. K mému štěstí či neštěstí pojmu celkem 29 osob - tolik mám postelí. A horská jsem proto, že se ke mně jinak než pěšky nedostanete. Mimochodem mám charakter turistické ubytovny - to znamená, že ti, kteří jste zvyklí na evropský standard, tak těm se u nás asi nebude líbit. Ale party dobrých lidí, těm se tu snad bude zamlouvat. Mám pouze jeden dvoulůžkový pokoj, ostatní jsou 3 až 6-ti lůžkové. Sociální zařízení - včetně sprch jsou na patře a společné. Samozřejmě rozdělené na pány a dámy. To kdyby k nám chtěl zavítat nějaký školní kolektiv - ostatně pro takovéto turisty jsem zařízení na odpovídající úrovni. Mimochodem - od obyčejné turistické ubytovny se liším tím, že mám k dispozici po celý den teplou i studenou vodu a máte možnost se u nás občerstvit kromě kuchyně taky v bufetu. A takto se na vás těší náš kuchař. Ale nepočítejte s tím, že si u nás budete labužnicky pochutnávat na žralocích, chobotnicích a nebo číně ! U nás se totiž vaří česká kuchyně. Takže guláš, rajská, vepřo-knedlo-zelo, smažený sýr, buchty s povidly, šunkofleky atd.atd. Prostě chystáme taková jídla, která vám pomohou dočerpat energii, kterou jste vydali při tůrách po šumavských hvozdech.  
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI