Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Zvíkovec a středisko Pohoda

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Zvíkovec „Pohoda“ se nachází v Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko mezi městy Plzeň, Rakovník, Beroun a Rokycany, 2km od obce Zvíkovec.
Rekreační středisko a kemp s chatkami středisko „Pohoda“ Zvíkovec se nachází v Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko mezi městy Plzeň, Rakovník, Beroun a Rokycany. Rozpíná se přímo na břehu řeky Berounky. Středisko jako takové Vám nabízí možnost stanování, ubytování v chatách či chatkách. Jeho součástí je i prostorná restaurace kde se o Vás rád postará náš personál s nabídkou hotových jídel, minutek a velkým výběrem alko i nealko nápojů. Svou polohou nabízí všestranné využití rekreačních sportů, jízdy na kole či pěší tůry. Večerní pohodu lze v restauraci zpříjemnit hudbou na přání popřípadě lze pořádat i soukromé diskotéky. Naše rekreační středisko se snaží Vám nabídnout domácí atmosféru a děláme vše, aby jste si svou dovolenou užili podle Vašich představ.

Středisko jako takové Vám nabízí možnost stanování, ubytování v chatách či chatkách a v karavanech .

Jeho součástí je i prostorná restaurace kde se o Vás rád postará náš personál s nabídkou hotových jídel, minutek a velkým výběrem alko i nealko nápojů.
Svou polohou nabízí všestranné využití rekreačních sportů, jízdy na kole či pěší tůry.
Večerní pohodu lze v restauraci zpříjemnit hudbou na přání popřípadě lze pořádat i soukromé diskotéky.
Naše rekreační středisko se snaží Vám nabídnout domácí atmosféru a děláme vše, aby jste si svou dovolenou užili podle Vašich představ.

 

Tipy na další kempy v oblasti Plzeňsko


 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI