Pension - Angus farm

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension je vybudován v půdních prostorách restaurace. Vůně dřeva a levandule, výhled na lesy a střechy venkovských stavení, vás naplní pocitem sounáležitosti s přírodou.
V apartmánu s infrasaunou můžete zažít romantickou noc s koupelí v bylinkových esencích.
Společný prostor je tvořen zimní zahradou a letní terasou na jižní stranu, které jsou vhodné jako prostor pro školení, semináře a rodinné oslavy. Kapacita je 18 osob.

Pokoj č.1

malíř Zdeněk RolkoDva dvoulůžkové pokoje (manželská a twin). Součástí pokoje je minibar, televize, wifi, sprcha s toaletou a vysoušeč vlasů. Výhled na jižní stranu. Cena pro 4 osoby: 2 800,-, pro 2 osoby 1400,-, pro 1 osobu 900,-.

Pokoj č.2

malíř Zdeněk RolkoDvoulůžkový romantický pokoj pro 2 osoby. Součástí pokoje je minibar, televize, wifi, sprcha s toaletou a vysoušeč vlasů. Výhled na severní stranu. Cena pro 2 osoby je 1 400,-.

Pokoj č.3

malíř Zdeněk RolkoPokoj s oddělenými postelemi pro 2 osoby. Součástí pokoje je minibar, televize, wifi, sprcha s toaletou a vysoušeč vlasů.Výhled na severní stranu. Cena pro 2 osoby 1 400,-.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI