Pension Anna - Rokycany

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme tři dvoulůžkové pokoje s příležitostným lůžkem. Každý pokoj má své sociální vybaveni (WC, sprcha). Pokoje jsou vybaveny lednicí, televizí, rádiem. Krásný výhled do zahrady. Společná minikuchyň pro drobnější vaření. K dispozici je okrasná zahrada s příjemným venkovním posezením u zahradního grilu, kde je možné uskutečnit zahradní párty. Parkování vozů je také v zahradě. Pension má samostatný vchod. Cena ubytováni je včetně snídaně evropského standartu. Penzion nabízí i doplňkové služby: nabídka celodenních výletů do okolí, které je historicky zajímavé, zajištěni exkurzí v pivovaře  Prazdroj Plzeň, sklárny Nižbor aj. včetně tlumočnických služeb - prodej drobných suvenýrů, zajištění zahradních párty s nabídkou specialit české kuchyně, speciální nabídka pro cykloturistiku (zajímavé typy na cyklotrasy, možnost úschovy jízdních kol).

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI