Pension Antica

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Předností pensionu Antica je výhodná poloha v centru města. Nacházíme se jen 400 m od historického jádra a centrálního náměstí. Blízko to máte k městskému parku a řece Radbuze, kde se můžete zlákat k procházkám městem. Celková kapacita 27 lůžek (3 x třílůžkový pokoj a 9 x dvoulůžkový pokoj). Snídaně je  zahrnuta v ceně. Všem vyznavačům dobrého jídla bychom rádi nabídli naši poctivou kuchyni. V Antice milují steaky. I vy si přijďte pochutnat na specialitách z hovězího masa plemene Charolais chovaného na ekologické farmě Rudolec. Maso před dodáním do naší restaurace 3 týdny při teplotě 2°C zraje, čímž je dosaženo jedinečné křehkosti. Jestliže si chcete vychutnat naši pizzu či jiné jídlo v pohodlí svého domova, nabízíme rozvoz jídel v Plzni a okolí. Cena rozvozu do 7 km jedna cesta zdarma. Cena při dovozu na delší vzdálenosti je 20 - 50 Kč dle vzdálenosti od naší restaurace. Přijeďte do Plzně do  pensionu Antica  a prožijte  zajímavý  víkend dle Vašeho  výběru. Na Vaše  přání za příplatek  zajistíme  služby  průvodce v Plzni  a okolí.
 

SLUŽBY

  •     akceptujeme kreditní karty Maestro, VISA...
  •     telefon, fax, kopírka (dostupné na recepci)
  •     možnost zapůjčení koloběžek
  •     pro ubytované hosty sleva 10 % na útratu v restauraci (nevztahuje se na cigarety)
  •     žehlička, fén, deštník, stolní hry a drobný prodej (dostupné na recepci)

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI