Pension-Country-Relax

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově zbudovaný penzion má ubytovací kapacitu 16 lůžek + 4x přistýlka v 8 komfortně vybavených pokojích, certifikovaných v systému Hotelstars Union jako tříhvězdičkový. Pension je začleněn do areálu Galloway-farmy zaměřené na chov skotu pastevním způsobem a chov ovcí a westernových plemen koní. Je obklopen 200 hektary pastvin a velkými lesními komplexy, které navazují na Šumavské lesy. K aktivnímu odpočinku hosté mohou využívat tenisový kurt s umělým povrchem, rybníky k rybolovu na udici, ale i koně se kterými si mohou vyzkoušet práci honáků dobytka  tzv.  cowboys.  250m od penzionu je obecní koupaliště s dětským hřištěm. Sportovci mohou vyzkoušet jízdu v sedle Appaloosských koní, zahrát si tenis nebo nohejbal na nově zrekonstruovaném hřišti, případně se vydat na kole po cyklostezkách, nebo se jen tak projít po značených turistických trasách a vychutnávat krásu přírody v Pošumaví.

 

Restaurace

Restaurace je otevřena pouze při konání akce nebo na objednávku.

Vážení hosté, mimo termíny akcí je možné si objednat semináře se zaměřením (např. gastro, zemědělství, jezdecký sport,...) párty, oslavy narozenin, svatby, firemní akce… rádi připravíme menu a zážitkový program na farmě dle vašich přání.

V našem pensionu se nachází vybavená kuchyně s restaurací pro cca 50 hostů, při použití venkovní zastřešené terasy lze zvýšit kapacitu až na 80 míst k sezení a dále před pensionem Vám rádi rozšíříme sezení pro větší počet hostů.

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI