Pension Hubert - Ing. Karel Hřebík

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v krásném prostředí CHKO Český les v nadmořské výšce 621 m. Roubená stavba z počátku minulého století byla citlivě zrekonstruována a od roku 1993 slouží jako stylový pension k celoroční rekreaci.  Je rovněž  využíván při služebních cestách a obchodních jednáních. Hosté pensionu mají k dispozici vlastní parkoviště a uzamykatelnou úschovnu kol. V objektu je vysokorychlostní připojení k internetu (LAN,WiFi). Poskytujeme ubytování v příjemných 2 - 3 lůžkových (i mezzonetových) pokojích s vlastní předsíní, sociálním zařízením a TV/SAT. Při déletrvajícím ubytování jsou ceny dohodnuty individuálně. Platební karty neakceptujeme. Pro ubytované hosty nabízíme po dohodě stravování v restauraci s loveckým salonkem formou SN a PP. Večeře v den příjezdu připravujeme dle specifikace na objednávkovém formuláři pro ubytování. V letním období nabízíme příjemné posezení na terase. Domácí hosté mohou využít zahradní gril a udírnu.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI