Pension Kristýna Miroslava Olšaníková

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion se nachází v klidné části města Kašperské hory. Ze všech pokojů je výhled do hor. Ubytování je vhodné pro seniory i rodiny s dětmi. Není možný pobyt s domácími mazlíčky. Je možné si objednat relaxační víkendové pobyty. Je zde sauna a velký výběr masáží. Možnost letních i zimních aktivit. Parkování přímo v objektu. Penzion je nekuřácký, po celém objektu je wifi připojení. Ubytování je ve dvou patrech. 1. Patro - 3lůžkový pokoj s Tv, 2 lůžkový pokoj s balkonem. Oba pokoje mají společné sociální zařízení. Vhodné pro rodinu, nebo pro dva páry. V 1. patře je také kuchyňka plně vybavena a jídelna. Kuchyňka je společná pro všechny pokoje. 2. Patro : 1x3 lůžkový pokoj s Tv a s vlast. Wc + sprchou, 1x2 lůžkový pokoj s vlast. Wc + sprchou, společenská místnost.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI