Pension Lucie Tomáš Nový

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační zařízení Pension Lucie leží v nadmořské výšce 974 metrů. Nachází se v úpatí hory Hrnčíř v lokalitě Železná Ruda - Špičák, která jedním z hlavních center letní a zimní rekreace na Šumavě. Penzion svojí polohou, vybavením a zákazem kouření je přímo ideální pro rodinou rekreaci, dále je možné zde pořádat semináře, školení.

Pension Lucie nabízí ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek. Ubytovat se můžete v osmi třílůžkových, ve čtyřech čtyřlůžkových a jednom pětilůžkovém pokoji. Pro úschovu lyží je v přízemí k dispozici lyžárna s uzamykatelnými skříňkami odděleně pro každý pokoj. K dispozici je dále uzamykatelná úschovna kol. Pro ubytované hosty je k dispozici udržované parkoviště.

Ubytování s drobnými domácími zvířaty je možné pouze po předchozí domluvě.

V zimě se v těsné blízkosti Pensionu Lucie nachází upravované běžecké tratě a sjezdovky různé náročnosti i s umělým sněhem a večerním lyžováním.

V létě lze v okolí penzionu využívat značené turistické trasy, které vedou krásnou šumavskou přírodou. Ubytovat se můžete ve tří, čtyř a pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Stravované je zajištěno v restauraci (FOTOGALERIE) přímo v Pensionu Lucie. Parkováni je zajištěno na udržovaných parkovacích plochách přímo u penzionu. V přízemí penzionu je zabezpečeno uschování kol, lyží a snowboardů.

Penzion svojí polohou a vybavením je přímo ideální pro rodinou rekreaci, dále je možné zde pořádat semináře, školení apod.
Vybavení:

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, restaurace s celoročním provozem s tradiční domácí kuchyní. Připojení k internetu přes bezdrátovou sít WiFi. Na pokoj lze zapůjčit televizi. V objektu jsou k dispozici uzamykatelné skříňky na lyže. Posezení u grilu. Pension Lucie se hodí nejen k rekreaci, ale svojí polohou se přímo nabízí pro lyžařské výcviky, školy v přírodě, firemní školení a také rodinné oslavy. Parkoviště je v zimní sezóně udržované, nutné sněžné řetězy!
Další informace:

Chata leží v idylickém a romantickém prostředí šumavských lesů, přímo v centru lyžarského areálu Špičák. V blízkosti se nachází turisty oblíbené Černé a Čertovo jezero, Pancíř.
Zimní aktivity:

Nejbližší sjezdovka se nachází 50 m od penzionu. Na této sjezdovce je provozováno i večerní lyžování. V celém lyžařském areálu Špičák je velké množství sjezdovek i s umělým sněhem. Celý areál je bohatý na upravované běžecké tratě.
Letní aktivity:

Turistika, cykloturistika, vodní sporty, houbaření.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI