Pension Magda - Babylon 72

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout příjemné a cenově dostupné ubytování v nově zrenovovaném penzionu Magda v turisticky vyhledávaném letovisku Babylon u Domažlic. Všechny pokoje penzionu nabízí překrásný výhled na Čerchov, nejvyšší horu Chodska a Českého lesa a také na vodní plochy Babylonu. Turisticky atraktivní lokality Český les a Chodsko jsou jako stvořené pro klidnou i aktivní dovolenou i pro rodiny s dětmi. V blízkém okolí penzionu najdete kromě vyhlášeného přírodního koupaliště s léčivou vodou a písčitými plážemi, také množství zajímavých cílů, cyklotras a dalších míst, které Vám poskytnou kulturní i sportovní vyžití. K dispozici je 5 dvoulůžkových, 4 třílůžkových, 2 čtyřlůžkový, 1 apartmá. Celková kapacita penzionu je 33 lůžek. Moderně zařízené a vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV. 5 dvoulůžkových pokojů, 3 třílůžkové, 3 čtyřlůžkové, 1 apartmá. K dispozici je plně vybavená kuchyně pro hosty, tři balkóny, terasa, posezení se zahradním krbem a udírnou, zahrada a dětské hřiště, garáž pro kola a motocykly, parkoviště.

 

Možnosti stravování:

Vzhledem k tomu, že v Babylonu je již dostatečné množství restaurací, pizzerií a stánků s občerstvením nemá Pension Magda momentálně otevřenu vlastní restauraci. Našim hostům je zde k dispozici plně vybavená kuchyně, kde si mohou připravovat stravu sami. Káva a čaje jsou kdykoliv k dispozici zdarma. Čerstvé pečivo a ostatní potraviny je možno zakoupit ve zdejší samoobsluze. Většina klientů si zde připravuje snídaně, případně večeře. V době obědů se zpravidla stravují tam, kde právě tráví svůj čas (na výletech, na pláži, u stánků, v restauracích, v pizzeriích, atp.) Možnosti: Pizzeria Babylon, nebo Paradiz, Hotel Bohmann, Hotel Bedrníček, Hotel Praha, Restaurace U tří chodů. Občerstvení: Koupaliště Babylon a stánky u Baštírny, Minigolf u Drlíka - minigolf, stolní tenis, pivo, limo, zmrzlina, studená kuchyně Samoobsluha COOP, Domažlice – supermarkety Penny, Kaufland atd.

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Letní aktivity:
Koupání

Přírodní koupaliště Babylon, Aquafit Waldmunchen, SRN (15km) - super akvapark s tobogánem, saunou, vířivkami, protiproudem (levné rodinné vstupné), Aqakur Kotzting (15km), SRN - super akvapark s tobogánem, saunou, vířivkami, protiproudem + teplý venkovní bazén se slanou vodou v provozu po celý rok (možnost plavat venku i v zimě, levné rodinné vstupné), Plavecký bazén v Domažlicích (8km) - nedoporučujeme, ve srovnání s německými akvaparky, nemůže konkurovat. Jezero Drachensee Furth im Wald (SRN-6km) - windsurfing a vodní sporty.

Rozhledny

Čerchov, Koráb, Hoher Bogen-rozhledna s TV vysílačem a hotelem a lanovkou na německé straně (20 km)

Hrady, zámky, zříceniny:

Zříceniny Netřeb, Rýzmberk, Nový a Starý Herštejn, vodní hrad Švihov, zámek Horšovský Týn, zámek Ronšperk v Poběžovicích, Klášter v Pivoni, hrad Falkenstein v Bavorsku.

Ostatní:

Zábavní park Churpfalzpark Loifling bei Cham (SRN), Wildgarten Furth im Wald, podzemní chodby a sklářské a kovářské muzeum ve Furth im Wald, houbaření a sběr lesních plodů v okolních lesích.
 
Zimní aktivity:

Lyžování na Hoher Bogenu a Voithenbergu nad městečkem Furth im Wald, na Unterhütte u Waldmünchenu, nebo na sjezdovce Sádek, případně na Špičáku a Arberu. Běžecké trasy na české i německé straně Čerchova. Plavání ve slaném a horkém venkovním bazénu v Kotztingu.

Celoroční aktivity:

Koupání - akvaparky ve Waldmunchenu a Kotztingu (SRN), turistika, cyklistika, rybolov, lov zvěře, bruslení a hokej - zimní stadion v Domažlicích, bowling, sportovní multifikční hala v České Kubici (3Km) - posilovna, sqash, sálové sporty, veliké dětské hřiště, sportovní centrum Hoher Bogen - lanovka, letní bobová dráha a skokanský můstek, v zimě centrum zimních sportů, Domažlické náměstí s vyhlídkovou věží, muzea a galerie - Muzeum J. Jindřicha, Chodské muzeum, Muzeum J. S. Koziny v Újezdě, galerie Bratří Špilarů.

Tipy na výlet:

Výlety na kole

Cyklotrasy a cyklostezky procházející na české straně pohořím Český les a na bavorské straně pohořím Bayerischer Wald (Böhmerwald) nabízejí možnost navštívit mnoho zajímavých míst Chodsko-Bavorského pomezí.

Sokolova vyhlídka

Vyhlídka (560m/m) na českém křemenném valu je ale přerostlá lesem, na ní je umístěna pamětní deska geologovi Sokolovi.

Babylon

Vycházka okolo Čertova Kamene po Půvabné pěšince podél Teplé Bystřice mezi Babylonem a Českou Kubicí.

K železniční zastávce Újezd-Havlovice vede lesem podél silnice do Domažlic nová asfaltovaná stezka pro turisty, cyklisty a kolečkové bruslaře či lyžaře. Zastávka může být dalším Vaším cílem, vrátit se můžete po lesní a turisticky značené cestě podél železnice z Domažlic do České Kubice.

Okolí Babylonu

Dvouhodinovou vycházku můžete podniknout do nedalekého Domažlického průsmyku, dále okolo vrchu Na podkově a přes velkou louku nad Pecí se vrátíte zpět do Babylonu.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI