Pension Milenium

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V malém útulném rodinném penzionu s domácí atmosférou, zasazeném v samém srdci malebné krajiny Chodska. Poskytujeme ubytování v prostorách stylově zařízeného rodinného penzionu. Díky naší poloze v blízkosti hranic se SRN  a klidného nerušeného stylového prostředí využívají našich služeb také manažeři a obchodní cestující domácích i zahraničních firem k různým obchodním jednáním a uzavírání smluv či kontraktů. Z tohoto důvodu je v celém objektu zavedena WI-FI síť a také přístupný počítač s připojením na internet. K parkování mohou naši hosté využít vnitřní parkoviště našeho penzionu, které je nepřetržitě hlídáno kamerovým systémem. Další možnosti: vinárna, herna, šipky, bar, letní terasa, gril, nedaleko fitness, střelnice, jízda na koni, vyhlídkové lety, pro děti dětský koutek - pískoviště.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI