Pension Milli

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Asi sto metrů od sušického náměstí, ve starodávné Kostelní ulici se nachází Pension Milli. Je situován tak, že se zde nacházíte prakticky jednak v centru města, jednak v klidné historické čtvrti bez jakéhokoli provozu. A pak to nemáte daleko ani k řece Otavě, do lesoparku Luh či do centra volného času - na Santos - nebo do sportovních areálů: V Offparku můžete prověřit svou odvahu, na tenisových kurtech se pořádně protáhnout nebo se jen procházet při zlatonosné řece Otavě či vypravit se podél ní na cyklostezce proti proudu řeky. Anebo si vyjet autem či veřejnou dopravou na nejkrásnější místa Šumavy.  Na sušickém náměstí můžete navštívit muzeum a další historické budovy, můžete si vyšlápnout na Svatobor či Andělíček.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI