Pension Na Mýtě

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Vám nabízí ubytování na Šumavě na okraji malé vesnice Petrovice, vzdálené 8 km od Sušice, právem nazývané Brána Šumavy. Sušicí protéká zlatonosná řeka Otava, která přímo vybízí k výletům na kanoi či raftu. Okolní příroda zase láká k vycházkám a cyklistice, terén k nordické chůzi. Nově jsou také v okolí Petrovic tři naučné stezky. Pension Vám nabízí ubytování na Šumavě, v objektu (s max. kapacitou 17 lůžek a různě velkými pokoji) a restaurací. Během Vašeho ubytování Vám šumava nabízí mnoho možností vyžití: výlety do hor a okolí, cykloturistiku, koupání a zimní lyžování. Všechny pokoje jsou funkčně vybaveny: manželské dvojlůžko s nočními stolky a šatní skříní,po domluvě je možnost přistýlky. Součástí každého pokoje je samostatná koupelna se sprchou a WC. V celém areálu je bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi síť). V letních měsících je možné posezení u zahradního grilu, ubytovaní mají k dispozici terasu u vchodu do pokojů, oplocenou zahradu s ohništěm, nabízíme možnost úschovy kol a lyží, parkování je přímo u budovy. Snídaně se podávají v restauraci pod penzionem. Domácí zvířata neubytováváme, pouze po předchozí domluvě.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI