Pension Pod Radyní

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Pod Radyní ležící na hlavní silnici ve směru na zříceninu hradu Radyně Vám nabízí kvalitní ubytování v 8 pokojích s vlastním sociálním zařízením a bar, TV. Podkrovní apartmán pro 6 osob. Naše restaurace nabízí posezení v příjemném prostředí s vynikající kuchyní. K dispozici je salónek s možností pronájmu na svatby, různé akce a soukromé účely. Vynikající místo pro odpočinek, vhodné i pro prožití dovolené. Sám Starý Plzenec nabízí mnoho míst k poznání, například zříceninu hradu Radyně postaveného Karlem IV., nebo rotunda sv. Petra postavenou roku 967. Zajistíme pro Vás svatební hostiny, rauty a další společenské akce. Těšíme se na Vaši návštěvu — kolektiv Pensionu pod Radyní. Pro hosty našeho penzionu je k dispozici uzamčené, hlídané parkoviště! WIFI internet.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Dušan Macko
Dušan Macko (nepřihlášený) 29. Prosinec 2017 - 20:42
Počet hlasů: 251
Je smutné,když hned napoprvé při ceně ubytování na jednu noc 580 Kč neteče teplá voda. Těžko pak mohu tento penzion někomu doporučit.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI