Pension Pod Radyní

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Pod Radyní ležící na hlavní silnici ve směru na zříceninu hradu Radyně Vám nabízí kvalitní ubytování v 8 pokojích s vlastním sociálním zařízením a bar, TV. Podkrovní apartmán pro 6 osob. Naše restaurace nabízí posezení v příjemném prostředí s vynikající kuchyní. K dispozici je salónek s možností pronájmu na svatby, různé akce a soukromé účely. Vynikající místo pro odpočinek, vhodné i pro prožití dovolené. Sám Starý Plzenec nabízí mnoho míst k poznání, například zříceninu hradu Radyně postaveného Karlem IV., nebo rotunda sv. Petra postavenou roku 967. Zajistíme pro Vás svatební hostiny, rauty a další společenské akce. Těšíme se na Vaši návštěvu — kolektiv Pensionu pod Radyní. Pro hosty našeho penzionu je k dispozici uzamčené, hlídané parkoviště! WIFI internet.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Dušan Macko
Dušan Macko (nepřihlášený) 29. Prosinec 2017 - 20:42
Počet hlasů: 379
Je smutné,když hned napoprvé při ceně ubytování na jednu noc 580 Kč neteče teplá voda. Těžko pak mohu tento penzion někomu doporučit.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI