Pension Raková

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme 2 třílůžkové pokoje + možnost přistýlky. Pension má samostatný vchod. Parkování vozů na pozemku penzionu. Pokoje mají společné sociální vybaveni (WC,sprcha). Společná kuchyňka s lednicí, mikrovl. troubou, rychl. konvicí. Okrasná zahrada s posezením a bazénem. Posezení u krbu (grilování, rožnění). Krásný výhled do přilehlých lesů. Víkendové pobyty. Turnusové týdenní pobyty. Vše vhodné pro rodiny s dětmi. Lze dohodnout stravu.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI