Pension U Leihsů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion "u Leihsů" se nachází 15 km od Plzně směrem na Stříbro, vzdálen 2 km od přehrady Hracholusky, která je ideální pro rybaření a projížďky parníkem. Oblast je obklopena lesy, které nabízí skvělé vyžití jak pro turisty, tak pro houbaře. Z pensionu je možné vyrazit po turistických i cyyklistických značkách. Rádi uvítáme Vás i Vyše dítě (děti), které určitě potěší naše dětské hřiště s houpačkama, klouzačkama, pískovištěm a trampolínou.

Kapacita pensionu: 25 lůžek
Lůžka: 4x 2 lůžkový pokoj, 3x 3 lůžkový, 2x 4 lůžkový pokoj

Kapacita chaty: 13 lůžek
Lůžka:3x 3 lůžkový, 1x 4 lůžkový pokoj
Vybavení:

Na pokojích je k dispozici TV/SAT, rádio. V objektu restaurace s kulečníkem, venkovní posezení a venkovní hrací koutek pro děti.
Parkování: v objektu
Okolí:

Penzion se nachází 15 km od Plzně směrem na Stříbro, vzdálen 2 km od přehrady Hracholusky, která je ideální pro rybaření a projížďky parníkem. Oblast je obklopena lesy, které nabízí skvělé vyžití jak pro turisty, tak pro houbaře. Přímo v penzionu půjčovna jízdních kol.
Kulturní vyžití: v sezóně projekce populární hudby ve velké restauraci na hrázi přehrady
Sportovní aktivity: nedaleko tenisové kurty, minigolf, přehrada Hracholusky 2km
Autobusové spojení: autobusové nádraží Plzeň, MHD na hlavní vlakové nádraží a vlakem směr na Cheb, zastávka Plešnice, vzdálená 50 m
Vlakové spojení: trasa Plzeň – Cheb (Mariánské Lázně), zastávka Plešnice, vzdálená 50 m

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI