Pension U Sebastiana

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension se nachází v naprostém soukromí, na okraji malé vesnice na Šumavě, resp. v šumavském podhhůří v okresu Klatovy. Pension U Sebastiana nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování s kapacitou 19 osob + 3 přistýlky. Vybrat si můžete ze dvou apartmánů (každý disponuje dvěma pokoji) s vlastní kuchyní a sociálním zařízením či tří třílůžkových pokojů, které sdílí společnou kuchyň a dámské a pánské sociální zařízení. K dispozici je hostům velká společenská místnost, jejíž dominantou je krb, obzvlášť příjemný během tuhých šumavských zim. Na zahradě lze také využít posezení s grilem, volejbalové hřiště či dětské houpačky. Parkování je zajištěno uvnitř pensionu, možno také před pensionem. V penzionu se můžete bezplatně připojit na místní wifi. Vaši domácí mazlíčci jsou vítáni. Stravování vlastní, pitná voda v celém penzionu. Milovníkům koní rádi zajistíme projížďku šumavskou přírodou. Zejména děti pak ocení možnost prohlídnout si některá zemědělská zvířata a proniknout tak do chodu místní farmy. V prostorách pensionu si pak můžete mimo relaxace na zahradě zahrát volejbal či se bavit ve společenské místnosti s krbem za zády.

 

Proč si vybrat Pension U Sebastiana pro ubytování na Šumavě?

 • klidné prostředí na polosamotě obklopené lesem a loukami
 • čerstvý a čistý šumavský vzduch
 • přátelská a rodinná atmosféra
 • aktivity nabízené pensionem (projížďky na koních, návštěva místní farmy, volejbal...)
 • v blízkosti zajímavá místa k navštívení (Velký a Malý Ostrý, Nýrská přehrada, Aquapark Lam, Hrad a galerie Klenová...)
 • útulné ubytování s vlastním sociálním zařízením
 • venkovní posezení s grilem či vnitřní společenská místnost s krbem
 • čtyřnozí mazlíčci jsou vítáni

 

Svatby, worshopy atd.

Svatby

Velmi rádi Vám v našem rodinném pensionu poskytneme zázemí pro jeden z Vašich nejdůležitějších dnů v životě. Milovníci přírody ocení možnost konání obřadu pod širým nebem na zahradě pensionu či v šumavském okolí. V případě církevní svatby je pak možno využít Kostel Narození Panny Marie v blízkých Klatovech či vzdálenější Hrad Švihov. Hostinu Vám rádi přichystáme ve velké společenské místnosti pensionu, z které se přímo vchází na udržovanou zahradu. Novomanžele a svatební hosty rádi ubytujeme v našich apartmánech a pokojích s max. kapacitou 23 osob. V případě zájmu zajistíme další lůžka v blízkých a prověřených místních pensionech. Další služby jako catering, květiny, výzdobu, dopravu, fotografa či koordinaci svatby Vám rádi zajístíme ve spolupráci s prověřenou a profesionální svatební agenturou.

TIP pro milovníky koní: jednoho či více z našich koní můžete využít jako stylový dopravní prostředek během Vašeho svatebního dne!

Školení, workshopy

V pensionu pro Vás rádi zajistíme vhodné prostředí pro firemní či jiná školení a semináře. Školení je možné konat ve velké společenské místnosti. V případě, že byste se chtěli vzdělávat pod širým nebem, sezení Vám rádi připravíme na zahradě pensionu. Během školení zajistíme snídaně a lehké občerstvení. Na oběd a večeři můžete navštívit blízkou rodinnou restauraci, kde velmi dobře vaří. Pokud byste chtěli strávit celý školící den pouze v pensionu, oběd či večeři Vám rádi z restaurace dovezeme. V případě vícedenního školení nabízíme ubytování s max. kapacitou 23 osob. V pensionu je k dispozici bezplatné připojení na internet pomocí wifi.
 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI