Pension U Ševců

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vás pozvat do naší horské chalupy s celoročním provozem, která je situována na okouzlující samotě nedaleko Sušice a Kašperských Hor v romantickém prostředí Šumavy, v Klostermannem tolik opěvovaném kašperskohorském Podlesí, pod legendárním vrchem Sedlo a hradem Kašperkem, odkud je to na centrální Šumavu a k lyžařský střediskům "co by kamenem dohodil" (nejbližsí skiareál je od nás vzdálen necelých 5km) ale také vzácně stranou od mnohdy nepříjemně hlučného turistického ruchu, tolik typického pro známá šumavská letoviska.

Ubytování je poskytováno v nadstandardně vybaveném apartmánu s vlastním vchodem s celkem devíti lůžky ve třech ložnicích (dvou, tří a čtyřlůžková) Součástí ubytovací kapacity je útulná společenská místnost vybavená mj. plazmovou televizí, domácím kinem, robustními krbovými kamny a plně vybavenou kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem, mikrovlnkou, toustovačem atd. Nedílnou součástí je velké, nadstandardní velké sociální zařízení  se sprchovým koutem + WC + pračkou

Apartmán je vhodný pro ubytování skupiny osob nebo dvou rodin, ovšem je možné jej obsadit i třeba jen dvěma osobami. Viz ceník.

 Pro cyklisty je možnost využít kompletně vybavené dílny včetně speciálního cyklistického nářadí, v případě potřeby jsme schopni poskytnout na místě i určité opravy a servisní zásahy..Uzamykatelné prostory na úschovu kol, lyží ap. jsou samozřejmostí.K dispozici jízdní kola,sportovních potřeby společenské hry.Dále je možno využívat venkovního ohniště s grilem, je zde také možnost rožnění selat dodávaných z blízkého chovu(nutno domluvit předem). Možnost poskytnutí sudového piva a výčepního zařízení. Parkování zdarma na vlastním privátním parkovišti.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI