Penzion Aja

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolte, abychom vám představili možnost ubytování ve městě Kdyni, v nádherném městečku. V penzionu AJa se může ubytovat i několik rodin. Penzion má nerušený soukromý vchod ze dvora, kde je možné zaparkovat několik vozů. Součástí ubytování je kuchyňka, některé možnosti stravování jsou popsané v rubrice Občerstvení. V přízemí budovy, kde je penzion, je kavárna. Dnes je samozřejmostí i internetové připojení, proto i náš penzion má k dispozici připojení do sítě internet. Samotný penzion se nachází jen několik desítek metrů od náměstí a taky několik kroků od kina. Uvnitř penzionu jsou 4 nově vybudované pokoje. Každý pokoj je dvoulůžkový s možností přistýlky. Pokoje jsou moderně vybavené, se sociálním zařízením a TV. Pokoje jsou dostatečně velké a prosvětlené, okna jsou situována do ulice, která je velice tichá. Každý pokoj má k dispozici vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, která odpovídají všem požadavkům a nárokům klientů. Součástí penzionu je i kompletně vybavená kuchyně s jídelním stolem pro 4 osoby. Zde nechybí mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a samozřejmě základní nádobí, sklenice, hrnečky a příbory.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Centrum vodní zábavy Kdyně

Ve Kdyni se v roce 2010 vybudoval unikátní bazén, o kterém se trvdí, že z něj nepálí oči. Ten se nachází 5 minut chůze od penzionu, na adrese: Dělnická 724, 345 06 Kdyně. Bazén bude otevřený denně od 10 do 22 hodin, wellness pak od 17 do 21 hodin. Hlavní bazén má úctyhodnou plochu 425 metrů čtverečních, rozdělenou do dvou částí. Pětadvacet metrů šíře bazénu zabírají plavecké dráhy, ve zbytku jsou vodní atrakce.

Hlavní bazén s plochou 425 m2, který je rozdělen na 25metrový plavecký se třemi drahami a oddělenou částí, kde jsou vodní atrakce s následným počtem míst:

 •     Šíjový masážní chrlič – 1 místo
 •     Bodové vodní masážní trysky – 6 míst
 •     Vodní houpačka – 6 míst
 •     Vzduchový dnový výron pro celotělovou masáž – 6 míst
 •     Perličková masážní lavice – 10 míst
 •     Perličkové masážní lůžko rovné – 6 míst
 •     Perličkové masážní lůžko kruhové – 5 míst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI