Penzion Avignon

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Avignon je rodinný penzion v centru města a zaručuje svým klientům ubytování uprostřed západočeské metropole, turisticky, kulturně i obchodně zajímavého regionu. Ubytování pak zajišťujeme 35-ti lůžky v 11ti pokojích. Pokoje jsou 1, 2, 3 a 4-lůžkové, vybavené vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout nebo vana) a wi-fi připojením, lednicí, fénem, TV s 16-ti programy, v některých pokojích i satelit. Pokoje jsou velmi prostorné, každý pokoj je slunný a útulný. Za poplatek půjčíme i DVD přehrávač. Součástí pobytu může být příjemná snídaně, která je formou švédského stolu a v letních měsících je možnost snídat na terase. V penzionu Avignon je bezplatné wifi připojení, krásná letní terasa s houpací sítíútulné pokoje s výhledem do zahrady, v okolí cyklostezky, dětská hřiště, sportovní areály, plavecký bazén s atrakcemi a tobogánem, divadla, Zoo Plzeň, Dinopark, Technmánia science center, technické muzeum Škoda Plzeň, střelnice,a nfiteáter, Bolevecké rybníky a mnoho dalšího - to vše naleznete v hotelu-penzion Avignon Plzeň.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI