Penzion B & L

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše služby - Ubytování ve 2- a 3- lůžkových pokojích. Náš penzion je vhodný i pro rodinné rekreace. Výhodou je parkování osobním automobilem v zahradě. Možnost podávání snídaně. V horkých letních dnech je pro hosty k dispozici venkovní sezení s možností grilování.

Turistika na Rokycansku

Rokycansko je druhým nejmenším okresem v Čechách, s téměř 46 tisíci obyvatel. Největším městem je okresní město Rokycany s 16 tisíci obyvateli. Okresem prochází trasa dálnice Praha - Norimberk a hlavní železniční spojnice mezi Plzní a Prahou.

Oblast Rokycanska s množstvím lesů , mírně zvlněná krajina Podbrdska, okouzlující úddolí Berounky s Přírodním parkem Horní Berounka a oblast Zbirožska náležející do CHKO Křivoklátsko – biosférické rezervace UNESCO lákají turisty k rekreaci a objevovánínových, dosud nepoznaných zákoutí

K turisticky nejatraktivnějším místům patří vodní hamr v Dobříce s ukázkami prací na dobovém zařízení, Muzeum Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech s hodnotnými paleontologickými sbírkami, zřícenina gotického hradu Libštejn, kaple Navštívení P. Marie na Vršíčku u Rokycan a Zbiroh s renesančním zámkem, Muzeem J. V. Sládka a řadou stavebních památek. Z dalších zajímavostí je třeba připomenout Městské muzeum v Radnicích, kostel P.M. Sněžné, Mariánský sloup a městskou radnici v Rokycanech, hrobku rodiny Štemberků ve Stupně, dřevěný přívoz v Darové a Ejpovické útesy.

Rokycanskem vede celá řada cest pro pěší i cyklotrasy, na kterých se můžete seznámit s množstvím přírodních zajímavostí, kulturních památek a se stavbami roubené lidové architektury.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI