Penzion BBS

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám nadstandardní ubytování v moderních nově postavených budovách hotelového typu s celkovou kapacitou 303 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích. Náš penzion Vám své služby nabízí za mimořádně nízkou cenu, kompletní a kvalitní sociální zázemí pro ubytované (vlastní koupelny, kuchyně, kompletně vybavená prádelna…). Samozřejmostí je dostupnost rychlého internetu a kabelového připojení TV.

Obě budovy se nacházejí v Plzni v sousedství OC Borská pole a jsou v přímé dostupnosti městské hromadné dopravy.

Budovy jsou samozřejmě bezbariérové s možností využití výtahu.

Penzion je vybaven dostatečnou kapacitou vlastních parkovacích míst. Parkoviště je neustále monitorováno kamerovým systémem.

Vybavení penzionu

Kuchyňka

Na každém patře je možno využívat plně vybavenou kuchyňku s možností sezení a konzumace připravených jídel. Hostům je po dobu 24 hodin k dispozici pracovník recepce.

Ubytovaní mají možnost využívat veřejné prádelny vybavené automatickými pračkami a sušičkami.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI