Penzion BBS

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám nadstandardní ubytování v moderních nově postavených budovách hotelového typu s celkovou kapacitou 303 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích. Náš penzion Vám své služby nabízí za mimořádně nízkou cenu, kompletní a kvalitní sociální zázemí pro ubytované (vlastní koupelny, kuchyně, kompletně vybavená prádelna…). Samozřejmostí je dostupnost rychlého internetu a kabelového připojení TV.

Obě budovy se nacházejí v Plzni v sousedství OC Borská pole a jsou v přímé dostupnosti městské hromadné dopravy.

Budovy jsou samozřejmě bezbariérové s možností využití výtahu.

Penzion je vybaven dostatečnou kapacitou vlastních parkovacích míst. Parkoviště je neustále monitorováno kamerovým systémem.

Vybavení penzionu

Kuchyňka

Na každém patře je možno využívat plně vybavenou kuchyňku s možností sezení a konzumace připravených jídel. Hostům je po dobu 24 hodin k dispozici pracovník recepce.

Ubytovaní mají možnost využívat veřejné prádelny vybavené automatickými pračkami a sušičkami.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI