Penzion Branka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Branka*** Branka u Tachova – CHKO Český les. Nabízíme Vám ubytování penzionového typu ve zrekonstruované budově bývalé obecní školy. K dispozici je apartmán (dvoulůžkový pokoj, kuchyně, koupelna s vanou, WC). Apartmán je možné rozšířit o další dvoulůžkový pokoj, popř. přistýlky. K dispozici máme také dětskou postýlku včetně lůžkovin. V celém objektu se nekouří. Možnost samostatné garáže. Součástí oplocené zahrady je ohniště s posezením a dřevěné stoly s lavicemi. Možno zapůjčit zahradní gril. V létě je k dispozici nafukovací bazének pro děti. Ideální je vlastním autem. Vlakem i autobusem lze jet do Tachova, odtud min. dvě autobusová spojení denně. Úschova auta, kol, popř. motocyklů je možná v samostatné garáži. V kompletně zařízené a vybavené kuchyni - kuchyňská linka, nerezový dvoudřez, elektrický sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnka, jídelní stůl pro 6 osob, sklo, porcelán, nerezové hrnce, příbory, běžné kuchyňské pomůcky apod. V případě, že nebudete mít chuť vařit, můžete zajít do některé ze dvou restaurací v obci (asi 400 m). Nejbližší obchod s potravinami je v Halži (cca 3 km) nebo v Tachově, kde lze nakupovat v několika supermarketech.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

Obec leží 600-800 m n. m. v mírně kopcovité krajině obklopené rozsáhlými lesy. Nedaleko se nacházejí regionální hraniční přechody Pavlův Studenec, Branka a Žďár, turistické stezky a vyhledávané cyklistické trasy

 jsou v bezprostřední blízkosti (nově napojené i na cyklostezku v Německu).

Z oken pokojů je výhled na 30 m vzdálený Olšový rybník, který je první vodní nádrží na řece Mži, pramenící asi 7 km odtud na německé straně. V rybníku je v létě osvěžující koupání, rybařit lze podle rybářského řádu. Vzhledem k rozsáhlým a zachovalým lesům Vám můžeme doporučit i houbaření.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI