Penzion Brusinka - Aktivity Park Kocourov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Přímo v Aktivity parku Kocourov se nachází malý penzion, který vznikl v roce 2012 úplnou rekonstrukcí stávající budovy, s důrazem na zachování mnoha původních detailů selské stavby. V penzionu se nachází 4 pokoje s vlastním sociálním zařízením a satelitní televizí s integrovanou wifi, společenská místnost s plně vybavenou kuchyní a sezením pro všechny ubytované najednou. Penzion je plně nekuřácký. Děkujeme, že toto budete respektovat. Díky našim různým aktivitám, nacházejících se v těsné blízkosti je penzion ideální pro rodinou dovolenou. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme si, abyste byli u nás spokojeni. V jarním a letním období jsou to horské tříkolky a bikepark, naše dětská Zoo a v neposlední řadě procházkami a cykloturistikou nádherami NP Šumava. Dále výlety do města Klatovy a blízkého okolí, jenž nabízí mnoho známých hradů, zámků, kulturních a přírodních památek. V zimě si můžete zajezdit na naší sjezdovce s každodením večerním lyžováním, lyžařskou školičkou, skiservisem a půjčovnou. Přímo od našeho penzionu vede mnoho značených cyklotras, ke kterým zapůjčujeme mapu. V době konání cyklistického závodu Král Šumavy vede jedna z tras přímo nad naším bikeparkem s možností zapůjčení kola. Pro ubytované nabízíme možnost úschovy kol v uzamčeném prosotoru a je k dispozici servis kol a tlakové mytí zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny plazmovou televizí se satelitním příjmem, wifi a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Na všech pokojích kromě hruškového je možnost přistýlky. Pro všechny ubytované je k dispozici stylová společenská místnost, která vznikla rekonstrukcí historických stájí s klenutými stropy a částí kamených zdí. Nachází se zde plně vybavená kuchyň, sezení v selském stylu a má vlastní wc.
 

Pokoje

  •     Brusinkový - třílůžkový pokoj laděný do vínových a přírodních barev ( tento pokoj je vhodný pro alergiky, jelikož má lůžkoviny a koberec vyrobený ze speciálních antialergických tkanin)
  •     Borůvkový - čtyřlůžkový pokoj laděný do modrých a přírodních barev
  •     Hruškový - dvoulůžkový pokoj laděný do žlutých a přírodních barev
  •     Jablíčkový - dvoulůžkový pokoj laděný do zelených a přírodních barev

Wellnes - Otevření wellnes salonu připravujeme v prosinci 2013.

přímo v penzionu jsme vybudovali salon, který Vás přivítá příjemnou atmosférou jižní Francie. Nabízí wellnes služby jako jsou zábalové rituály a různé druhy masáží prováděné vyučenou kosmetičkou a školenými masérkami. Klademe vysoký nárok na kvalitu kosmetických produktů a proto jsme zvolili Švýcarsko-německou kosmetiku Janssen, která se specializuje na wellnes a je určena pouze pro specilizované salony.
Budeme rádi, když si k nám přijdete zarelaxovat jen tak a nebo si příjemně odpočinout po dni stráveném na sjezdovce. Věříme, že si z naší nabídky vybere každý. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost a pohodu.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI