Penzion Brusinka - Aktivity Park Kocourov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Přímo v Aktivity parku Kocourov se nachází malý penzion, který vznikl v roce 2012 úplnou rekonstrukcí stávající budovy, s důrazem na zachování mnoha původních detailů selské stavby. V penzionu se nachází 4 pokoje s vlastním sociálním zařízením a satelitní televizí s integrovanou wifi, společenská místnost s plně vybavenou kuchyní a sezením pro všechny ubytované najednou. Penzion je plně nekuřácký. Děkujeme, že toto budete respektovat. Díky našim různým aktivitám, nacházejících se v těsné blízkosti je penzion ideální pro rodinou dovolenou. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme si, abyste byli u nás spokojeni. V jarním a letním období jsou to horské tříkolky a bikepark, naše dětská Zoo a v neposlední řadě procházkami a cykloturistikou nádherami NP Šumava. Dále výlety do města Klatovy a blízkého okolí, jenž nabízí mnoho známých hradů, zámků, kulturních a přírodních památek. V zimě si můžete zajezdit na naší sjezdovce s každodením večerním lyžováním, lyžařskou školičkou, skiservisem a půjčovnou. Přímo od našeho penzionu vede mnoho značených cyklotras, ke kterým zapůjčujeme mapu. V době konání cyklistického závodu Král Šumavy vede jedna z tras přímo nad naším bikeparkem s možností zapůjčení kola. Pro ubytované nabízíme možnost úschovy kol v uzamčeném prosotoru a je k dispozici servis kol a tlakové mytí zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny plazmovou televizí se satelitním příjmem, wifi a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Na všech pokojích kromě hruškového je možnost přistýlky. Pro všechny ubytované je k dispozici stylová společenská místnost, která vznikla rekonstrukcí historických stájí s klenutými stropy a částí kamených zdí. Nachází se zde plně vybavená kuchyň, sezení v selském stylu a má vlastní wc.
 

Pokoje

  •     Brusinkový - třílůžkový pokoj laděný do vínových a přírodních barev ( tento pokoj je vhodný pro alergiky, jelikož má lůžkoviny a koberec vyrobený ze speciálních antialergických tkanin)
  •     Borůvkový - čtyřlůžkový pokoj laděný do modrých a přírodních barev
  •     Hruškový - dvoulůžkový pokoj laděný do žlutých a přírodních barev
  •     Jablíčkový - dvoulůžkový pokoj laděný do zelených a přírodních barev

Wellnes - Otevření wellnes salonu připravujeme v prosinci 2013.

přímo v penzionu jsme vybudovali salon, který Vás přivítá příjemnou atmosférou jižní Francie. Nabízí wellnes služby jako jsou zábalové rituály a různé druhy masáží prováděné vyučenou kosmetičkou a školenými masérkami. Klademe vysoký nárok na kvalitu kosmetických produktů a proto jsme zvolili Švýcarsko-německou kosmetiku Janssen, která se specializuje na wellnes a je určena pouze pro specilizované salony.
Budeme rádi, když si k nám přijdete zarelaxovat jen tak a nebo si příjemně odpočinout po dni stráveném na sjezdovce. Věříme, že si z naší nabídky vybere každý. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost a pohodu.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI