Penzion Bultas

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout pobyt v našem rodinném pensionu, který leží v samém středu Šumavy, na území, které UNESCO prohlásilo za chráněnou a biosférickou oblast – vzdušné lázně. Náš pension nabízí ubytování cca 20 hostům ve 2 – 4 lůžkových pokojích se sprchou, WC, barevné TV + SAT a rádio. V restauraci je 32 míst u stolů a denní bar. Dále nabízíme posezení na letní terase a parkování na vlastním parkovišti. Pension je otevřen celoročně a je vhodný zejména pro rodiny, které ocení výbornou domácí kuchyni. Nově je v nabídce apartmán s balkonem a výhledem javor, 2-4 lůžko. Kapacita penzionu je 20 osob. Návštěvníkům poskytujeme snídaně,obědy,večeře v příjemné atmosféře restaurace (32osob), hosté také mohou navštívit denní bar, preferujeme domácí českou kuchyni, plzeňské pivo, italskou kávu MANUEL, na tom všem si můžete pochutnat při hezkém počasí na letní terase, která umožňuje posezení 40 osobám.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI