Penzion City

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion CITY se nachází v klidné lokalitě historického jádra města Plzně jen několik desítek metrů od centrálního náměstí Republiky, nabízející nespočet možností kulturního a společenského vyžití. Pension nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných 12 pokojích s 22 lůžky v krásné budově ze 17. století,  bezplatné WiFi připojení a bohaté snídaně formou švédských    stolů. Každý pokoj je vybaven sprchou, umyvadlem, WC, telefonem, TV/SAT.

Centrální poloha penzionu umožňuje pěší dostupnost většiny  plzeňských   pamětihodností i pivovaru Pilsner Urquell.  Ideální lokalita nabízí výbornou   dopravní   dostupnost pro   turisty i business klientelu.

Parkování je možné na soukromém parkovišti pensionu CITY přímo   před penzionem nebo v  parkovacím domě Na Rychtářce 2 minuty pěšky   od pensionu.

Komunikačním jazykem je angličtina a němčina. Provozní doba recepce je 24  hod.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI