Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Emma Plzeň

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Emma - ubytování v centru města Plzeň

Penzion Emma Plzeň se nachází ve středu města Plzně, nabízí levné ubytování v 1,2 a 3-lůžkových a 4-lůžkovém pokojí s možností přistýlek. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny podobně jako v hotelu, tzn. televizí se satelitním programem, sociálním zařízením a připojením k internetu. Výhodou ubytování v penzionu je možnost konzumace kávy nebo čaje zdarma v trvale přístupné jídelně, parkování na vlastním uzavřeném parkovišti a tradiční česká restauraci je v přízemí objektu. Vzhledem k výhodné poloze penzionu v centru je snadné i pěšky navštívit všechny zajímavosti města Plzně i obchodní centrum Plaza Plzeň. Právě pro tuto výhodnou polohu je penzion vyhledávám nejen turisty, ale i těmi, kteří jsou v Plzni na pracovních cestách.

Ubytování v penzionu

Penzion Emma Plzeň nabízí deset vkusně zařízených pokojů, jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových, vybavené s vlastní koupelnou (sprcha & WC), kabelová televize a bezplatné ADSL připojení. Bezplatně káva a čaj po celý den. Penzion poskytuje zdarma parkování na vlastním uzavřeném parkovišti. Na přábí snídaně.

V přízemí budovy penzionu je restaurace, možné obědy i večeře za velmi příznivé ceny.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC /apartmán má koupelnu s vekou rohovou vanou a vlastní vybavenou kuchyni - vhodné pro dlouhodobější ubytování/, kabelovou televizí, pevným připojením ADSL na internet /připojovací kabel zapůjčíme /. Na přání snídaně. V přízemí budovy penzionu je restaurace, možné obědy i večeře za velmi příznivé ceny. Kontakt, nebo v Penzionu v přízemí Restaurace. 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Stravování

Restaurace v penzionu

Provozní doba:

  • Po - Čt     10:30 - 22:00
  • Pá            10:30 - 23:00
  • So            17:00 - 24:00
  • Ne     Zavřeno

Teplé jídlo podávané po celý den.
Během letních měsíců jsou potraviny servírovány na venkovní terase. Tradiční česká kuchyně.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI