Penzion a Farma Šidlákov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Šidlákov se nachází na rozhraní CHKO Šumava a Český les, v klidné a atraktivní lokalitě u obce Hora svatého Václava. Nabízíme vám přátelské prostředí a tři luxusní a plně vybavené apartmány, které svým komfortem uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Penzion Šidlákov je ideálním výchozím místem pro cykloturistiku! Cyklostezky v okolí uspokojí jak náročné, tak i rekreační cyklisty! Například Cyklotrasa č. 2141 Rybník – Šidlákov vám představí domovinu loupežníka Dobrohosta a můžete se těšit na krásné výhledy do okolí. Všechny apartmány mají velkou ložnici, společný obývací pokoj s LCD satelitní televizí, o tu správnou atmosféru se postarají krbová kamna. Samozřejmostí je vlastní koupelna a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí. Pokud přijedete jen ve dvou, královsky se vyspíte v luxusní dvojlůžkové posteli. V každém apartmánu budou k dispozici 4 další lůžka a rozkládací pohovka pro hosty – vyspí se zde tak pohodlně až 8 osob. V celém penzionu je připojení k internetu prostřednictvím wi-fi sítě. Vezměte s sebou i své psí miláčky, v penzionu je rádi přivítáme! Pobyt pro vašeho psa je navíc zcela zdarma.
 

Farma

V okolí penzionu – na rozlehlých pastvinách, můžete potkat také naše zvířecí obyvatele. Farma, kterou zde v Šidlákově provozujeme, je zaměřena na chov masného skotu. Naše zvířata nepřikrmujeme, pastviny nehnojíme, snažíme se vše zachovat v čistě přírodní podobě. Zvířata jsou celoročně chována venku, jsou velmi odolná a samostatná. Naše základní stádo má 40 ks skotu plemene galloway a kříženců české straky a charolais. Stáda můžete potkat na rozlehlých okolních loukách o rozloze 90 ha.

Už nyní můžete své děti nechat projet na poníku jménem Pedro a velmi brzy zde přibude i malá koňská maštal, takže vám budeme nabízet i vyjížďky na koňském hřbetě.

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI