Penzion a Farma Šidlákov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Šidlákov se nachází na rozhraní CHKO Šumava a Český les, v klidné a atraktivní lokalitě u obce Hora svatého Václava. Nabízíme vám přátelské prostředí a tři luxusní a plně vybavené apartmány, které svým komfortem uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Penzion Šidlákov je ideálním výchozím místem pro cykloturistiku! Cyklostezky v okolí uspokojí jak náročné, tak i rekreační cyklisty! Například Cyklotrasa č. 2141 Rybník – Šidlákov vám představí domovinu loupežníka Dobrohosta a můžete se těšit na krásné výhledy do okolí. Všechny apartmány mají velkou ložnici, společný obývací pokoj s LCD satelitní televizí, o tu správnou atmosféru se postarají krbová kamna. Samozřejmostí je vlastní koupelna a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí. Pokud přijedete jen ve dvou, královsky se vyspíte v luxusní dvojlůžkové posteli. V každém apartmánu budou k dispozici 4 další lůžka a rozkládací pohovka pro hosty – vyspí se zde tak pohodlně až 8 osob. V celém penzionu je připojení k internetu prostřednictvím wi-fi sítě. Vezměte s sebou i své psí miláčky, v penzionu je rádi přivítáme! Pobyt pro vašeho psa je navíc zcela zdarma.
 

Farma

V okolí penzionu – na rozlehlých pastvinách, můžete potkat také naše zvířecí obyvatele. Farma, kterou zde v Šidlákově provozujeme, je zaměřena na chov masného skotu. Naše zvířata nepřikrmujeme, pastviny nehnojíme, snažíme se vše zachovat v čistě přírodní podobě. Zvířata jsou celoročně chována venku, jsou velmi odolná a samostatná. Naše základní stádo má 40 ks skotu plemene galloway a kříženců české straky a charolais. Stáda můžete potkat na rozlehlých okolních loukách o rozloze 90 ha.

Už nyní můžete své děti nechat projet na poníku jménem Pedro a velmi brzy zde přibude i malá koňská maštal, takže vám budeme nabízet i vyjížďky na koňském hřbetě.

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI