Penzion Floras - KOnstantinovy Lázně

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V penzionu najdete jeden dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením a jeden pokoj s dvojlůžkem, soc. zařízením a kuchyňkou. Penzion dále disponuje třemi apartmány (ložnice, soc. zařízení, obývací část s kuchyňskou linkou). Dále jeden nadstandardně veliký apartmán s velkou obývací částí s kuchyňskou linkou, soc. zařízením a třemi ložnicemi. Koncipován pro 7 osob, které se vyspí na posteli. Pro ubytované hosty penzionu Flora jsou k dispozici vesla a rotoped. Nabízíme i rozkládací pin-pongový stůl. Možnost zapůjčení stolních her. Grilování na terase. Je možné si vyjet na zapůjčených kolech (k dispozici je 5 kol) a využít tak množství cyklotras v okolí. Nejen k večernímu posezení a odpočinku je Vám k dispozici společenská místnost s barem (lednice, nápoje, hudba a TV). Novinkou je spolupráce s Lanovým centrem Polžice. Náš penzion Vám rád zajistí různé sporotovní balíčky a vyžití v lanovém centru. Konstantinovy Lázně a jejich nádherné okolí skýtá nepřeberné množství možností kam za výletem.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI