Penzion Hájenka Nebe

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Hájenka Nebe -Kašperské Hory-Šumava. Když se v Kašperských Horách podíváte na východní stranu vzhůru k nebi, PENSION HÁJENKU NEBE sice neuvidíte, ale díváte správným směrem. Leží vysoko v kopcích pod horou Ždánov 1065 m.n.m. (Javornická vrchovina) v naprosté samotě uprostřed lesů v nadmořské výšce 875m s kouzelným výhledem na šumavské kopce.

Apartmany:

1/čtyřlůžkový apartmán s kuchynkou/TV
1/5lůžkový apartmán s kuchynkou,jedná se o dva pokoje a každý pokoj má vlastní koupelnu a WC.

Sociální zařízení: Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC.

Vytápění: Ustřední topení.
Doprava, parkování: Parkování přímo u pensionu. Autobusem Sušice - Kašperské Hory a odtud Vás dopravíme po dohodě na pension.

Stravování:

Možnost se snídaní.
Vlastní vaření.

Vybavení:

Každý pokoj má vlastní WC a sprchu.Možnost ubytování psa. Posezení kolem pensionu v klidném prostředí  s venkovním ohništěm a s možností opékání.

V létě nabízíme čerstvé ryby/siven americký/,domácí čerstvá vajíčka.Vlastní studna s velice kvalitní kojeneckou vodou,každý rok prováděna kontrola.

Také nabízíme kvalitní znojemské víno značky Lahofer - www.lahover.cz

Společenská místnost.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI