Penzion Hella

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmán s vlastním vchodem je součástí rodinného domu, který se nachází v okrajové, klidné vilové čtvrti města na nábřeží řeky Otavy. K dispozici nabízíme 4 dvoulůžkové pokoje a 2 přistýlky. Z ulice se projde kolem objektu směrem do zahrady, kde je venkovní terasa se stabilním grilem a bazénem. Vchod do apartmánu je z této zahrady. Parkoviště je otevřené. Vybavení pokojů: dětská postýlka k dispozici, satelit, televizor, internet Ubytování je bez stravování. Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni.

Sportovní vyžití: paintball, squash, bowling - v okolí, sauna je součástí objektu. V letním období možnost koupání v nadzemním bazénu u apartmánu. Bazén venkovní.

Město Sušice, pravdivě nazýváno "Bránou Šumavy", se nachází v předhůří Šumavy, uprostřed krásné přírody. Na jihu se táhnou státní hranice s Německem. Do zdejšího okresu zasahuje NP Šumava, CHKO Šumava a Sušický přírodní park Kašperská vrchovina. Oblíbeným cílem turistů bývá v letních měsících řada historických památek jako jsou státní hrady, muzea apod. V zimních měsících jsou hojně navštěvována četná sportovní a turistická střediska - Železná Ruda, Modrava, Srní a Hojsova Stráž. Dobře značené cyklistické a turistické trasy křižující tuto malebnou krajinu jsou vhodné pro náročné i začátečníky.

    Vzdálenost od centra: 500 m
    Vzdálenost od autobusového nádraží: 500 m
    Vzdálenost od vlakového nádraží: 1.5 km
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI