Penzion Horšov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Horšov se veřejnosti otevřel v roce 2011, po velké rekonstrukci. Nabízíme příjemné ubytování v 7 pokojích, o celkové možné kapacitě penzionu 26 lůžek. Všechny naše pokoje mají výhled do klidné zahrady nebo na obecní kostel. Ubytovat se můžete v menším i větším pokoji, volba je jen na Vás. V Penizonu Horšov na vás čekají vybavené pokoje od 13 do 50 m2. Z vybavení zmíníme hlavně TV, wi-fi internet, šatní skříň a noční stolky u postelí.

Penizon Horšov se nachází v klidném prostředí vybízejícím k prozkoumání blízkého okolí. Penzion Horšov, to je dostupné ubytování v Domažlicích nebo Horšovském Týně.

Nacházíme se přibližně jeden kilometr od centra Horšovského Týna. Jak je vidět vpravo na mapce, je to opravdu kousek. Pro naše hosty máme před penzionem připraveno 10 parkovacích míst. Jako bonus nabízí Penzion Horšov i vlastní zahradu, v létě navíc s příjemným sezením.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI