Penzion Houdek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion umístěný asi 50 metrů od brány hradu Rabí Vám nabízí ubytování ve čtyřech třílůžkových pokojích, s možností přistýlky. Penzion má také pro ubytované hosty vlastní půjčovnu kol. Můžete tedy podnikat nejrůznější výlety do okolí a objevovat krásy okolí hradu. Pokud i o dovolené potřebujete pracovat, máme k dispozici  Wifi připojení k internetu. Každý z moderně vybavených pokojů má vlastní sociální zařízení, lednici, televizor se satelitním příjmem a možnost připojení k internetu přes Wifi. V jednom z pokojů najdete také kuchyňku pro Vaše vlastní vaření. Penzion má své  parkoviště. Náš penzion je plně připraven pro ubytování rodin s dětmi. A to nejen vybavením, ale hlavně naším přístupem a porozuměním pro potřeby dětí i jejich rodičů. Ale i když se chcete ubytovat bez dětí, nemusíte se bát hluku jejich her - v našem penzionu jsou silné zdi.
 

Speciálně pro vás

 •     Při týdenním pobytu v našem penzionu a déle, od nás dostává každý ubytovaný host jako bonus  1x vstupenku na nádvoří hradu Rabí  ZDARMA.
 •     Vaše děti i Vy si u nás můžete v rámci malování na obličej nechat na tvář namalovat zajímavý obrázek.
 •     Nabídneme Vám slevu 10% v nedalekém občerstvení s terasou, které provozujeme. Na terase si můžete pochutnat na domácích bramborácích, poctivých šumavských klobásách a jiných místních dobrotách. Jen pivo není ze Šumavy, dodává nám ho pivovar Svijany.
 •     Provozujeme pro své hosty půjčovnu kol.
   

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Aktivity v okolí

Největším lákadlem je samozřejmě hrad Rabí, stojící v těšné blízkosti penzionu. Kromě klasických prohlídek se na hradě v průběhu sezóny koná i řada zajímavých akcí. Milovníci historie jistě nevynechají ani nedaleký židovský hřbitov. Daleko to nebudete mít ani na další z hradů na Šumavě a v Pošumaví - Kašperk a Velhartice.

Pěší turisté i vyznavači cykloturistiky jistě ocení řadu pěkných tras v Pošumaví i na nedaleké Šumavě. Blízká řeka Otava Vám nabídne osvěžení při koupání, klid při rybaření i vodácké zážitky při jejím sjíždění. Ani příznivci houbaření se jistě z nedalekých lesů či ze šumavských kopců nevrátí s prázdnou.

V deštivém počasí se můžete vydat do Sušice na návštěvu muzea Šumavy, nebo třeba do krytého bazénu v Horažďovicích.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI