Penzion Hradec u Stoda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rádi Vás ubytujeme v našem penzionu, jehož součástí je i turistická ubytovna. Penzion se nachází v obci Hradec nedaleko měst Stod a Holýšov. S celkovou kapacitou 31 lůžek můžeme nabídnout ubytování v klidném venkovském prostředí s možností občerstvení v hospůdce s venkovní terasou. V našem penzionu nabízíme zdarma Wi-Fi připojení k Internetu.

Ubytování

Penzion, který je v prvním patře, nabízí 5 pokojů a 2 apartmány o celkové kapacitě 22 lůžek. Všechny pokoje penzionu mají vlastní sociální zařízení, satelitní TV a společnou plně vybavenou kuchyň včetně pračky.

Turistická ubytovna, která se nalézá v přízemí, nabízí 3 pokoje o celkové kapacitě 9 lůžek. Sociální zařízení a kuchyň jsou společné.
Pohostinství

Přímo v budově penzionu se nachází hospůdka s dobře vychlazeným pivem a dalšími alko i nealko nápoji. Nabízíme i různé pochutiny k pivu, minutky, pizzu, nanuky a mnoho dalšího. Hospůdku lze pronajmout k pořádání oslav, srazů či jiných společenských akcí.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI