Penzion Jelenka - Janovice nad Úhlavou

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v malebném pošumavském městečku Janovice nad Úhlavou. Nabízí jak pobyt v pošumavské přírodě, tak příležitosti pro kulturní a sportovní vyžití přímo v Janovicích, nebo v 10 km vzdálených městech Klatovy a Nýrsko. Milovníci zimních sportů ocení blízkost sjezdovek - nejbližší v Nýrsku (10 km), další Špičák, Železná Ruda (25 km). Pro letní rekreaci je zde koupaliště, cyklistické a turistické stezky. Hrad Klenová s galerií se nachází 2 km od Janovic, další historické památky jsou v Klatovech a okolí, např. Vodní hrad Švihov.

Penzion je dostupný autem, autobusem (autobusová zastavka je velmi blízko penzionu) nebo vlakem (vlakové nádraží je vzdáleno asi 2 km).

Dnes je Jelenka známa jako rodinný penzion a restaurace s výbornou kuchyní a příjemnou klidnou atmosférou.

Ubytování poskytujeme v nových dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích s příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem) a TV. Máme vlastní parkoviště na uzavřeném pozemku. Naši hosté si mohou uschovat kola, dále nabízíme zapůjčení kol a terénních čtyřkolek.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI