Penzion Joska

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování u Josky se nachází v srdci Šumavy v nadmořské výšce 910 metrů v obci Srní. Velkou výhodou je dostatek turistických, lyžařských a cykloturistických tras v nejbližším okolí. Ubytování je na okraji lesa, nedaleko velkých hotelů Šumava a Srní (možnost sportovního vyžití a služeb). Pro malé kolektivy do 13 osob nabízíme firemní posezení, společenské akce - grilování, krb, steaky, špízy..Možnost zapůjčení elektrických kol na objednávku. Nově pro naše hosty nabízíme doplňkové služby!! K dispozici je rehabilitace formou masáže, sauna, solárium, fitnes, whirpool. Pokoje jsou prostorné, pohodlné, upravené a čisté, s kobercem. Jsou podkrovní se zajímavými průhledy, dřevěným obložením trámů, s útulnou atmosférou. Nebo se můžete ubytovat v naší druhé budově (depandenci), která má jeden 2 lůžkový pokoj s vlastní soc. zařízením a apartmá 2x2 lůžka. Depandence se nachází v zahradě ve vzdálenosti cca 20m od hlavní budovy. Apartmá má dva dvoulůžkové pokoje a mezi nimi se nachází sociální zařízení. WC je samostatné, odděleno od koupelny, proto je apartmá vhodné i pro dvě spřátelené rodiny. Před objektem je vlastní parkoviště. K dispozici máme úschovnu kol a lyží, venkovní krb, posezení na zahradě..Na zahradě je možnost, v případě úrody, sušit houby.

 

Bar

Zveme Vás k posezení v baru s krbem . Ochutnejte naší domácí kuchyni (palačinky, steaky, poháry, domácí jablkové záviny, pstruhy, masa...). Točíme Budwaiser Budvar.

Příjemné posezení nabízí i letní terasa, s množstvím nádherně kvetoucích květin na skalkách a záhonech, zajímavé keře. V případě zájmu hostů a přebytku rostlin majitelé rádi věnují sazeničky. Zde Vám bude jako v pohádce.

Pro malé kolektivy nabízíme firemní posezení , společenské akce - grilování, krb, steaky, špízy...

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI