Penzion Joska

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování u Josky se nachází v srdci Šumavy v nadmořské výšce 910 metrů v obci Srní. Velkou výhodou je dostatek turistických, lyžařských a cykloturistických tras v nejbližším okolí. Ubytování je na okraji lesa, nedaleko velkých hotelů Šumava a Srní (možnost sportovního vyžití a služeb). Pro malé kolektivy do 13 osob nabízíme firemní posezení, společenské akce - grilování, krb, steaky, špízy..Možnost zapůjčení elektrických kol na objednávku. Nově pro naše hosty nabízíme doplňkové služby!! K dispozici je rehabilitace formou masáže, sauna, solárium, fitnes, whirpool. Pokoje jsou prostorné, pohodlné, upravené a čisté, s kobercem. Jsou podkrovní se zajímavými průhledy, dřevěným obložením trámů, s útulnou atmosférou. Nebo se můžete ubytovat v naší druhé budově (depandenci), která má jeden 2 lůžkový pokoj s vlastní soc. zařízením a apartmá 2x2 lůžka. Depandence se nachází v zahradě ve vzdálenosti cca 20m od hlavní budovy. Apartmá má dva dvoulůžkové pokoje a mezi nimi se nachází sociální zařízení. WC je samostatné, odděleno od koupelny, proto je apartmá vhodné i pro dvě spřátelené rodiny. Před objektem je vlastní parkoviště. K dispozici máme úschovnu kol a lyží, venkovní krb, posezení na zahradě..Na zahradě je možnost, v případě úrody, sušit houby.

 

Bar

Zveme Vás k posezení v baru s krbem . Ochutnejte naší domácí kuchyni (palačinky, steaky, poháry, domácí jablkové záviny, pstruhy, masa...). Točíme Budwaiser Budvar.

Příjemné posezení nabízí i letní terasa, s množstvím nádherně kvetoucích květin na skalkách a záhonech, zajímavé keře. V případě zájmu hostů a přebytku rostlin majitelé rádi věnují sazeničky. Zde Vám bude jako v pohádce.

Pro malé kolektivy nabízíme firemní posezení , společenské akce - grilování, krb, steaky, špízy...

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI