Penzion a kemp Rual

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion nabízí ubytování ve 12 pokojích. Celková kapacita je 36 lůžek. Nově také nabízíme ubytování v apartmánu se samostatným vchodem, vybavenou kuchyňkou se čtyřmi lůžky s možností přistýlky. Ceny dohodou. Veškeré pokoje jsou vybaveny televizí se satelitem, wi-fi a sociálním zařízením. Hotel má vlastní parkoviště. Nabízíme též i možnost ubytování Vašich domácích mazlíčků. Útulná restaurace s kapacitou 50 míst nabízí českou kuchyni, zejména rybí speciality z vlastního rybníčku. Součástí restaurace je také krásný klenbový salónek vhodný pro menší setkání do 25 osob. Za příznivého počasí doporučujeme poobědvat na letní terase v klidném prostředí pod urostlými stromy s dětským koutkem, která nabízí asi 60 míst. Zajišťujeme rodinné oslavy, firemní akce, rauty, svatby, hudební večery i jiné akce. Neváhejte nás oslovit s jakýmkoli neobvyklým přáním! Pro letní večery doporučujeme využít možnosti velkých venkovních akcí s grilováním.

 

Kemp

Areál našeho KEMPU nabízí příležitost pro klidnou rodinnou dovolenou

uprostřed nádherné přírody.

Mimo jiné zde máte možnost využít PŘÍRODNÍ HŘIŠTĚ (volejbal, nohejbal,
házená atd.),

PETANG nebo RYBAŘENÍ na vlastním rybníčku.

K zapůjčení jsou také kanoe.

Večer můžete příjemně zakončit posezením u táboráku

nebo na klidné terase u hotelu.
 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI