Penzion Na Kobyle

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kromě výborné kuchyně a romantického prostředí nabízíme ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s jedinečnou atmosférou.K dispozici je 7 pokojů s maximální celkovou kapacitou 20 osob včetně přistýlek. Každý pokoj je vybaven barevným LCD televizorem se satelitními programy, sociálním zařízením se sprchou a WC. V celém objektu restaurace a penzionu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu. Vysokorychlostní přístup k internetu jistě ocení zákazníci, kteří si k nám nepřijeli pouze odpočinout, ale jsou třeba i na obchodní cestě. V bezprostřední blízkosti penzionu je parkoviště s 25 parkovacími místy, parkování je možné i ve zděných garážích.

Steak House & Penzion  „ Na Kobyle” se nachází na konci města Kdyně, vzdáleného cca 10 km od Domažlic a 7 km od hranic s Německem, s vynikající dopravní dostupností.

Celý areál „Na Kobyle” dýchá jedinečnou atmosférou, kterou umocňuje nádherná venkovní terasa s výhledem do okolí. Návštěvníci mohou navštívit náš nově otevřený steak house s vynikajícími steaky z masa plemene Angus a ochutnat jedinečnou kávu Buondi, domácí moučníky,největší výběr Tatranských čajů nebo využít služeb penzionu s nově zařízenými pokoji.

Co Vám nabízíme?

    venkovní terasu
    wifi připojení v celém objektu
    parkoviště
    pro nejmenší návštěvníky dětské hřiště
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI