Penzion Na Kobyle

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kromě výborné kuchyně a romantického prostředí nabízíme ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s jedinečnou atmosférou.K dispozici je 7 pokojů s maximální celkovou kapacitou 20 osob včetně přistýlek. Každý pokoj je vybaven barevným LCD televizorem se satelitními programy, sociálním zařízením se sprchou a WC. V celém objektu restaurace a penzionu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu. Vysokorychlostní přístup k internetu jistě ocení zákazníci, kteří si k nám nepřijeli pouze odpočinout, ale jsou třeba i na obchodní cestě. V bezprostřední blízkosti penzionu je parkoviště s 25 parkovacími místy, parkování je možné i ve zděných garážích.

Steak House & Penzion  „ Na Kobyle” se nachází na konci města Kdyně, vzdáleného cca 10 km od Domažlic a 7 km od hranic s Německem, s vynikající dopravní dostupností.

Celý areál „Na Kobyle” dýchá jedinečnou atmosférou, kterou umocňuje nádherná venkovní terasa s výhledem do okolí. Návštěvníci mohou navštívit náš nově otevřený steak house s vynikajícími steaky z masa plemene Angus a ochutnat jedinečnou kávu Buondi, domácí moučníky,největší výběr Tatranských čajů nebo využít služeb penzionu s nově zařízenými pokoji.

Co Vám nabízíme?

    venkovní terasu
    wifi připojení v celém objektu
    parkoviště
    pro nejmenší návštěvníky dětské hřiště
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI