Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Pivoňka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Pivoňka se nachází v malé vísce jménem Pivoň na Domažlicku nedaleko Poběžovic, která je součástí Chráněné krajinné oblasti Český les. Najdete zde krásnou nedotčenou přírodu, která dosud není přeplněná lidmi, a která vás na první pohled okouzlí. Můžete se tu jen tak procházet nebo také objevovat velmi zajímavou historii zdejšího kraje, kudy odedávna procházela Zlatá obchodní cesta, jinak také zvaná Stará solná cesta, po níž se od nepaměti dopravovala Alpská sůl na sever a opačně zase pazourek, jantar, rudy a další suroviny. V těsném sousedství penzionu se nachází bývalý Augustiniánský klášter, který vznikl v 13. století na základech kapličky postavené v r. 1040. Nad penzionem objevíte pozůstatky prastarého hradu Herštejna s velmi pohnutou.

V přízemí penzionu najdete bar, jídelnu-prostorný sál vhodný k pořádání nejrůznějších akcí od oslavy narozenin s hostinou až po uspořádání slavnostního plesu a menší salónek, vhodný pro školení, rodinné oslavy apod. Salónek je vybaven promítacím zařízením a multimediálním počítačem. V prvním patře jsou pokoje pro hosty. Náš penzion je stavebně velmi netypický, jsou to vlastně dva domy spojené průchozí chodbou v patře, což je velice malebné při pohledu ze dvora. Na zastřešeném dvoře jsme pro Vás připravili příjemné posezení, chráněné před deštěm a prudkým sluncem. Zde je dovoleno kouření. Pěkné posezení je také na venkovních terasách vedle penzionu a pod penzionem.

 

PENZION JE MIMO PROVOZ. TENTO ZÁPIS MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER


Tipy na další penziony - západní Čechy


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
Ceník

PENZION JE MIMO PROVOZ. TENTO ZÁPIS MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER
 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI