PENZION PLANÁ

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází nedaleko Mariánských Lázní. V dosahu sídla společnosti je možno navštívit kino, bazén, golfové hřište s instruktorem, squashové hřiště a celou řadu kulturních památek. Klientelu tvoří lidé z celé Evropy, převážně však turisté z Německa, Holandska a Velké Británie. Jsme si vědomi, že nás to staví do těžké pozice, jelikož kvalita našich služeb, obsluhy a personálu je tak denně prověřována na 101%. Rádi Vás přesvědčíme o tom, že obstojíme i u Vás.

Pension 22 je kvalitní ubytovací zařízení v centru města Planá, odkud jsou snadno dostupné například i blízké Mariánské Lázně. V naší nabídce najdete 3 velikosti pokojů od apartmánu přes dvoulůžkový pokoj až po nejmenší jednolůžkový pokoj. Služby na vysoké úrovni, výborný poměr cena/kvalita, příjemné prostředí, možnost mnoha odpočinkových aktivit v těsné blízkosti – to jsou jen některé z mnoha výhod a důvodů, proč zvolit právě náš Pension 22.

Máte-li chuť nás navštívit a strávit u nás příjemné chvíle, pište nebo volejte – naši operátoři jsou pro Vás stále na lince.

Naše interiéry Pokud Vás Vaše práce, cesty nebo jiné záležitosti zavedou až k nám, nebudete litovat. Nabízíme Vám krátkodobé i dlouhodobé ubytování v nádherném prostředí našich pokojů nebo v luxusním interiéru našich apartmánů. Záleží jen na Vás – stačí si vybrat.

V apartmánech, co se zařízení týče, můžete najít vše, co potřebujete: kuchyňku, TV, Hifi věž a příjemnou rohovou vanu.

I dvoulůžkové pokoje skýtají dostatečně komfortní vybavení: přístup k televizi a praktický sprchový kout.

Jednolůžkový pokoj pak nabízí televizi a praktický sprchový kout.

V domě samotném čeká na Vaši návštěvu non-stop bar s americkou ruletou. Služba zahrnuje i dovoz jídla na pokoj.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI