Penzion Pleš

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Pleš je malý pension na místě dnes již zaniklé obce Pleš. Nachází se v CHKO Český les, uprostřed náhorní planiny obklopené hlubokými lesy. Naleznete zde původní nedotčenou přírodu s mnoha historickými zajímavostmi a liduprázdná, romantická zákoutí. Ubytování je v jednom jednolůžkovém, dvou dvoulůžkových, jednom trojlůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Maximální kapacita penzionu je 12 lůžek, ubytování je  vhodné zejména pro osoby vyhledávající klid a upřednostňující soukromí malého pensionu. K dispozici je  restaurace a letní terasa. Pro dobrodužné povahy nabízíme ubytování v samostatně stojící dřevěné chatě pro max. 8 osob. Vhodné zejména pro trampy a cyklisty - levné ubytování na 1 noc ve vlastním spacáku. Nově k ubytování samostatné domy: Pronájem samostatných, kompletně zařízených a vybavených chalup pro 7 + 1 osobu nebo pro 6 osob. K dispozici obývací pokoj TV + sat, kompletně vybavená kuchyň, sociální zařízení se sprchovým koutem a 3x ložnice. Součástí je i uzamykatelný prostor pro kola. Objekt se nachází na Pleši cca 200m od pensionu.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Ivan Galambica
Ivan Galambica (nepřihlášený) 5. Září 2018 - 18:33
Počet hlasů: 606
Záleží, co kdo od dovolené očekává. Pension Pleš je v NÁDHERNÉM prostředí, personál je vstřícný a skutečně ochotný. Pokoje jsou zařízené skromně, ale jsou čisté a kuchyň vaří jídlo velmi dobré. Pokoje nemají televizor, v hotelu není WiFi, neboť zde není signál. Jestli je člověk zvyklý chodit tůry, co jezdit na kole, nemá to prostředí chybu. Luxus to moc tedy není, ale jak píši, pro turisticky naladěné výletníky je to skvělé. Pro rodiny s dětmi... Doporučuji
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI