Penzion Pod Lesem - Dlouhá ves

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Pod Lesem se nachází v malebném údolí, kterým protéká vodácká, pstruhová řeka Otava, 8km od Sušice ve směru na Kašperské Hory v sousedství oblasti Národní park Šumava. Je na okraji rekreační obce Annín obklopen ze dvou stran lesem. Jeho poloha zaručuje nejen krásný výhled, ale i téměř absolutní soukromí.

Penzion tvoří tři apartmány a restaurace v jedné budově a zděná samostatná chata(i pro zimní provoz). Celková kapacita penzionu je 22lůžek. Předností je prostor jak vně, tak i uvnitř penzionu.

Kromě pohodové relaxace v objektu a blízkém okolí (zahradní altán, ohniště, gril, houby...) je Annín výborný výchzí bod pro aktivity jako jsou turistika, cykloturistika a v zimě lyžování (nejbližší sjezdovka Hartmanice 4 km, Železná Ruda 25 km, Zadov 26 km)

V okolí lze využít tenisové kurty, jezdecký klub Divišov (4km) a koupaliště v místě nebo v Sušici či moderní aquapark v Horažďovicích.

V celém penzionu funguje bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI