Penzion pod Sedlem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Albrechtice se nacházejí 6 km JV od Sušice. Restaurace s ubytovaním je přístupná pěšky, na kole, automobilem nebo autobusem ze Sušice. Nachází se v horní části obce, u lesa, v nadmořké výšce 760 m n. m. Restaurace v přízemí má kapacitu 35 míst. Venku je příjemné posezení pod památnými lipami pro větší počet osob. Ubytování turistického typu v 5 pokojích s ústředním vytápěním pro min. 35 osob. K dispozici je kromě restaurace s krbem i venkovní posezení a ohniště.

Kolem budovy vede turistická značka ze Sušice na 1,5 km vzdálený vrchol Sedlo 902 m n. m. - bývalé keltské hradiště. V létě je možno využívat přírodní koupaliště v Ostružně - 2 km vzdálené. V zimě si můžete vychutnávat kouzlo pannenské přírody hned několik metrů od místa pobytu.

Po celý rok je možné absolvovat vyjížďky na koních. Ubytování je vhodné pro ozdravné pobyty, pro rodiny i větší skupiny. V celé objektu je dostupné Wi-Fi připojení na internet.

Penzion pod Sedlem - ubytování na Šumavě

- příznivé ceny ubytování
- vlastní kuchyně, možnost plné penze vč. svačin
- 35 lůžek
- velká společenská místnost, nekuřácky salonek
- vhodné pro kurzy, školy, školy v přírodě, dětské domovy, společenské akce, školení i oslavy
- internetové připojení - wifi
- krásná příroda, v blízkosti vyhlídka Sedlo s rozhlednou
- u větších skupin možnost přizpůsobení cen

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI