Penzion Pohádka - Železná ruda

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion POHÁDKA je součástí Horského areálu Brčálník, který leží pod hřebeny Pancíře a Špičáku v CHKO Šumava, na úpatí šumavského údolí v místě téměř nedotčeném civilizací. Penzion nabízí ubytování jak pro dvojice, tak i pro 4-5 členné rodiny s dětmi, v nových apartmánech vybavených vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Celková lůžková kapacita penzionu činí 38 lůžek a penzion je tak velmi vhodný i pro školy v přírodě a v zimě pro lyžařské kurzy. V penzionu Pohádka ochutnáte domácí šumavskou kuchyni a pivaři jistě ocení například točenou plzeňskou 12°. Ideální areál pro lyžařské kurzy, školy a školky! Areál je vybaven vlastním 500m dlouhým lyžařským svahem s vlekem POMA se stupněm obtížnosti - modrá. Přímo v areálu je navíc vlaková zastávka (1 stanice od lyžařského areálu a bikeparku Špičák). Penzion POHÁDKA nabízí ubytování v nově zařízených apartmánech se dvěma ložnicemi, samostatnou kuchyňkou a sociálním zařízením. Celková kapacita penzionu je 38 lůžek v 9 apartmánech. Ubytování je vhodné pro dvojice, rodiny s dětmi, ale také školy v přírodě a lyžařské kurzy. Ubytování si lze objednat s polopenzí nebo bez stravování. Kromě polopenze nabízíme také stabilní výběr domácí šumavské kuchyně "a la carte".
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI