Penzion Pohádka - Železná ruda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion POHÁDKA je součástí Horského areálu Brčálník, který leží pod hřebeny Pancíře a Špičáku v CHKO Šumava, na úpatí šumavského údolí v místě téměř nedotčeném civilizací. Penzion nabízí ubytování jak pro dvojice, tak i pro 4-5 členné rodiny s dětmi, v nových apartmánech vybavených vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Celková lůžková kapacita penzionu činí 38 lůžek a penzion je tak velmi vhodný i pro školy v přírodě a v zimě pro lyžařské kurzy. V penzionu Pohádka ochutnáte domácí šumavskou kuchyni a pivaři jistě ocení například točenou plzeňskou 12°. Ideální areál pro lyžařské kurzy, školy a školky! Areál je vybaven vlastním 500m dlouhým lyžařským svahem s vlekem POMA se stupněm obtížnosti - modrá. Přímo v areálu je navíc vlaková zastávka (1 stanice od lyžařského areálu a bikeparku Špičák). Penzion POHÁDKA nabízí ubytování v nově zařízených apartmánech se dvěma ložnicemi, samostatnou kuchyňkou a sociálním zařízením. Celková kapacita penzionu je 38 lůžek v 9 apartmánech. Ubytování je vhodné pro dvojice, rodiny s dětmi, ale také školy v přírodě a lyžařské kurzy. Ubytování si lze objednat s polopenzí nebo bez stravování. Kromě polopenze nabízíme také stabilní výběr domácí šumavské kuchyně "a la carte".
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI