Penzion Radbuza

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Radbuza nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Čtyři pokoje jsou vybavené samostatnou koupelnou s WC a televizí.Dva pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě. Na všech pokojích je možno se bezdrátově připojit k internetu pomocí wi-fi. K ubytování je možno za příplatek 70Kč/osoba objednat snídani.

Město Bělá nad Radbuzou leží v jihozápadních Čechách při hranicích se SRN, v podhůří Českého lesa, na soutoku řeky Radbuzy a Bezděkovského potoka.Ves Bělá je připomínána už v Kosmově kronice kroku 1121. Založili ji přimdečtí Chodové. Přes Bělou vedla už od sklonku doby bronzové obchodní stezka z Horní Falce, která pak pokračovala kolem Mutěnína, přes Poběžovice a Horšovský Týn dále do Čech.

Pýchou dnešní Bělé je kamenný barokní most přes řeku Radbuzu, který je jedním ze tří dochovaných mostů tohoto typu v Čechách. Z naší obce vede cesta přes obec Smolov na Pleš, která charakterem své krajiny připomíná šumavské pláně. Do roku 1938 byla Pleš významným střediskem letní i zimní rekreace. Zdejší kraj je stvořen pro pěší turistiku, cykloturistiku a v zimě pro běžkaře.

Penzion je položený přímo v centru obce Bělá nad Radbuzou. Výhodná poloha pro pěší i cyklovýlety do CHKO Český les. Vlakové nádraží 500 m. Zastávka cyklobusu Plzeň - Železná 20 m.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI