Penzion Radbuza

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Radbuza nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Čtyři pokoje jsou vybavené samostatnou koupelnou s WC a televizí.Dva pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě. Na všech pokojích je možno se bezdrátově připojit k internetu pomocí wi-fi. K ubytování je možno za příplatek 70Kč/osoba objednat snídani.

Město Bělá nad Radbuzou leží v jihozápadních Čechách při hranicích se SRN, v podhůří Českého lesa, na soutoku řeky Radbuzy a Bezděkovského potoka.Ves Bělá je připomínána už v Kosmově kronice kroku 1121. Založili ji přimdečtí Chodové. Přes Bělou vedla už od sklonku doby bronzové obchodní stezka z Horní Falce, která pak pokračovala kolem Mutěnína, přes Poběžovice a Horšovský Týn dále do Čech.

Pýchou dnešní Bělé je kamenný barokní most přes řeku Radbuzu, který je jedním ze tří dochovaných mostů tohoto typu v Čechách. Z naší obce vede cesta přes obec Smolov na Pleš, která charakterem své krajiny připomíná šumavské pláně. Do roku 1938 byla Pleš významným střediskem letní i zimní rekreace. Zdejší kraj je stvořen pro pěší turistiku, cykloturistiku a v zimě pro běžkaře.

Penzion je položený přímo v centru obce Bělá nad Radbuzou. Výhodná poloha pro pěší i cyklovýlety do CHKO Český les. Vlakové nádraží 500 m. Zastávka cyklobusu Plzeň - Železná 20 m.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI