Penzion Rudolfovna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rudolfovna je tichá a klidná šumavská samota, která se nachází na svahu hory Špičák u Železné Rudy v nejhlubším a nejkrásnějším šumavském údolí, kterým protéká řeka Úhlava. Celé údolí je sevřeno majestátními horami Špičák, Jezerní Hora, Ostrý, Prenet, Můstek a Pancíř. Lesy okolo Rudolfovny jsou součástí Královského Hvozdu. Rudolfovna je vhodná pro rekreaci všech, kteří vyhledávají ticho, klid, krásnou přírodu a rodinné prostředí. Nejvíce ji využívají turisté, cykloturisté, lyžaři, běžkaři, rodiny s dětmi a dětské i jiné kolektivy pro svá setkání. K lyžování návštěvníci využívají nedaleký lyžařský areál Špičák (25 minut chůze, 5 minut cesty autem). Pro náročné lyžaře je k dispozici lyžařský areál na Javoru. Pro běžkaře je každou zimu přichystáno přes sto kilometrů technicky upravených lyžařských stop. V létě je Špičácké sedlo vyhledávaným výchozím bodem turistických tras a také počáteční stanicí ekologického autobusu, který v letní i zimní sezóně projíždí celým Šumavským národním parkem a zvyšuje tak mobilitu každého návštěvníka, neboť má zastávku ve všech významných turistických centrech. Této možnosti mohou využít i cyklisté, neboť v autobusech je prostor pro uložení kol. Celková kapacita penzionu je 33 lůžek. K dispozici je 2 x dvoulůžkový pokoj, 3 x trojlůžkový pokoj, 5 x čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlek).

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI