Penzion Star

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion nabízí příjemné ubytování 150 m MHD, 1,5 km od centra. K dispozici jsou 1 nebo 2 - lůžkové pokoje a apartmá se sprchou, WC, TV. V blízkosti restaurace, obchody, sportovní vyžití. Možno parkování, fitness, garáže. Non-stop provoz. Wifi zdarma. Čtyřpodlažní budova je po renovaci, má předzahrádku a větší zahradu za domem. K dispozici je 7 dvoulůžkových, 2 jednolůžkové pokoje a 1 apartmá (pro 4 osoby). Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny na velmi dobré úrovni (v koupelně vana nebo sprcha, dále WC, sat. TV, radiopřijímač). Wifi na pokojích zdarma.

K dispozici je též fitness, stolní tennis a šipky. Byl též instalován kamerový a bezpečnostní systém (na chodbě a v prostranství před budovou). V blízkosti (do 300 m) jsou 2 restaurace, pizzerie, obchody s potravinami. 1 km od pensionu jsou tenisové kurty, vč. dětského hřiště a velkého parku. Pension je v provozu non-stop.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI