Penzion Tvrz

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Tvrz – celoroční ubytování pro max 35 osob. Pokud se vydáte směrem na Šumavu a vjedete do Jindřichovic u Kolince, přesunete se v čase o 700 let do minulosti a můžete směle vstoupit do tvrze. U tvrze se rozkládá obrovské uzavřené nádvoří, kam se vejde nejen na tucet koňských spřežení, ale i několik tuctů tabulí sjídlem a pitím. Na nádvoří se nachází také maštal, kde si může panstvo po objednání uspořádat různé akce. Dále je zde místnost vhodná na semináře, školení a pro ty aktivnější i pro cvičení. Našlápne se sem až 40 lidiček. Tvrz není nutno pronajmout celou, ale můžete si vybrat z různých komnat. Kromě výdobytků 21.století jako jsou elektrospotřebiče (mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice, TV), kuchyňská linka, splachovací záchod, teplá voda, Vás jinak čeká zcela stylové vybavení. V tvrzi pak ještě najdete prostory společné pro všechny návštěvníky tvrze jako je lovecký salónek s TV, stylový sklípek s posezením, krbovými kamny. Také původní černou kuchyni s grilem, kde si můžete za jakéhokoliv počasí i v zimě orožnit nějakou tu flákotu masa. Na nádvoří najdete zabavení pro pážata, jako jsou houpačky, skluzavka, dětský koutek s pískovištěm, zastřešený stolní tenis, volejbalové hřiště. Pro všechny pak zahradní nábytek, venkovní krb, ohniště s posezením. A najdete zde samozřejmě i prostor, jak již bylo výše připomenuto, pro Vaše koně pod kapotou. Pokud budete mít koně šlapací, i na ty se najde místečko.

 

Maštal

Maštal nabízíme k pronájmu pro různé příležitosti, můžete si zde uspořádat privátní nebo firemní oslavy, oslavy narozenin, třídní sešlosti, svatby, firemní prezentace.
Jelikož je maštal vybavena různými pomůckami, které spíše patřili k vybavení středověku není od věci uspořádat akci v dobových kostýmech. A na druhou stranu je zde vybavení,
které si žádá dnešní doba, jako sociální zařízení a kompletně vybavená kuchyň s různými elektrospotřebiči. Po předchozí domluvě je možné zajistit sudové, lahvové pivo, nealkoholické nápoje,
dále pak uzenou kýtu a uzená kolena. Oslavy je možné uspořádat až pro 60 osob a najde se i místečko pro malou kapelu a tanečky.

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI