Penzion U Beranů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion v horském stylu Vám poskytne pohodlí a komfort v každém ročním období. Celková kapacita: 17 + 4 přistýlky, 2 x 4 lůžkový apartmán s kuchyňkou (z toho jeden pokoj s možností 2 přistýlek jako 5 a 6 lůžka), 2 x 2 lůžkový s přistýlkou a 1 x 2 lůžkový, 1 x 3 lůžkový. Všechny pokoje jsou nekuřácké (kuřákům vyhrazeny jiné prostory). Na pokojích platí přísný zákaz manipulace s otevřeným ohněm. Možnost zapůjčení TV+SAT na pokoj, během pobytu (více než 200 televizních a 50 rozhlasových stanic). Vlastní sociální zařízení. Každý pokoj soukromý balkón s osvětlením. Čtyřlůžkové apartmány – kompletně vybavená kuchyňka (elektrický vařič, lednice, překapávač, rychlovarná konvice). Možnost bezpečného uložení vlastních lyží, kol a dalšího sportovního vybavení v objektu. Část pokojů s vyhlídkou na sjezdovku „Samoty“, část na panorama města. Ve večerních hodinách je pro vás otevřena společenská místnost s krbem, hernou pro děti i dospělé a plně zásobeným barem. Je zde jedinečná možnost k pořádání malých rodinných oslav (výročí, jubilea, svatby, karnevaly). Společenská místnost je vhodná pro pořádání nejrůznějších školení, seminářů a soustředění, kapacita až 30 osob. V blízkosti objektu je několik lyžařských vleků, běžecké trasy i centrum města. Lyžařský vlek „Samoty“ vzdálen pouhých cca 100 m od objektu.

 

Stravování

Snídaně

 •     v ceně ubytování snídaně – objednává se den předem podle snídaňového menu
 •     Ke každé snídani je nápoj dle výběru (čaj černý nebo ovocný, překapávaná káva – černá nebo s mlékem, kakao, mléko teplé nebo studené).
 •     Na každý pokoj je se snídaní podáván džbánek pomerančového nápoje.
 •     Dle dohody lze jednotlivé menu za příplatek rozšířit.

Večeře

 •     k večeři možnost telefonicky objednat dovoz teplého jídla z místních restaurací
 •     výběr z širokého jídelníčku, dovoz na pokoj zdarma
 •     večeře nejsou zahrnuty v ceně pobytu !

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI